خانه / بازی ها / NES Classic هک شد

NES Classic هک شد

NES Classic هک شد

کنسول NES Classic که یک سال از عرضه‌ی آن می‌گذرد، تنها ۳۰ بازیِ از پیش تعیین شده برروی خود داشت و نصب عناوین دیگر برروی آن میسر نبود، ولی به نظر می‌رسد که به‌تازگی، هک شده و این توانایی فراهم گردیده است.

 

طبق گفته‌ی یکی از کاربرات رددیت، با برنامه‌ای که او قرار اطلاعات است، در حال حاضر می‌توان فایل‌های ROM را وارد کنسول NES Classic کرد و بازی‌های دلخواه خود را نصب نمود. ظاهرا این روش به سیو عنوان Super Mario Bros وابسته است؛ به‌طوری که در ابتدای کار، هنگام سیو بازی کنسول NES Classic را به یک رایانه‌ی شخصی وصل و سیستم را به حالت FEL بوت می‌کنید. همچنین باید تمامی اطلاعات‌های داخلی کنسول را به رایانه‌ی شخصی خود انتقال دهید و سپس از ابزار هک مانند فایل‌های ROM که در خود کنسول موجود نیستند، استفاده کنید. در ضمن، توجه داشته باشید که ممکن است تمامی این کارها، برای کنسول‌تان خطر داشته باشند و اگر می‌خواهید که از جزئیات بیشتری آگاهی یابید، می‌توانید این ویدئوی یوتیوب را تماشا کنید.

شاید این خبر، خبر خوبی برای دارندگان NES Classic باشد زیرا می‌توانند به‌جز ۳۰ بازی پیش‌فرض، عناوین خاطره‌انگیز دیگری را برروی آن نصب کنند. البته تعداد بازی‌هایی که می‌توان برروی این کنسول نصب کرد، در حال حاضر مشخص نیست ولی فایل‌های ROM قدیمی بسیار سبک و کم‌حجم می باشن و حتی خیلی‌ از کاربران رددیت، گفته‌اند که تعداد زیادی بازی نصب کرده‌اند. با این حال، حتما باید به این نکته توجه داشت که این هک، توانایی دارد به کنسول ضربه بزند و خطرناک باشد.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کش برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *