خانه / بازی ها / بازی ios / معرفی بازی Arrow.io؛ قدرتمندترین کماندار دنیا شوید

معرفی بازی Arrow.io؛ قدرتمندترین کماندار دنیا شوید

معرفی بازی Arrow.io؛ قدرتمندترین کماندار دنیا شوید

همانگونه که با معرفی Slither.io گفتیم، پس از محبوبیت Agar.io بعضی از توسعه دهندگان رو به ساخت عناوینی مشابه آوردند و جالب اینجاست همچنان از این حرکت دست نکشیده اند. بازی هایی که خیلی شبیه به هم می باشن و به صورت معمول باید با همان کلیشه های همیشگی سرگرم می شوید. اما دیشب عنوانی را تجربه کردیم که نه تنها با وجود مکانیزم های آشنایش یک گیم پلی متفاوت ارائه می داد بلکه به جرئت بهترین اپلیکیشن تحت نام io است.

پیش از پرداخت به عنوانی که می خواهیم معرفی نماییم، بیایید ابتدا با بازی های io آشنا شویم. این گونه عناوین شما را به محیطی با بقیه بازیکن ها فرستاده و آنجا باید با استفاده از انجام کارهایی ساده امتیازات بیشتری از بقیه کسب کنید. برای درک این مسئله Slither.io را ببینید؛ نقش ماری را داشتید که باید با خوردن موجودات کوچک، قدرتمند می شدید و ضمن آن نباید دست مارهای بزرگ می افتادید.

برای حرکت شخصیت اصلی کافیست از آنالوگ سمت چپ استفاده نموده و با قسمت راست به جهت هایی که می خواهید شلیک کنید.

شالوده مکانیزم های گیم پلی Arrow.io هم تقریبا مشابه توضیحات بالا است. با این تفاوت که مارها جای خود را به کماندارهای پیکسلی داده اند. بنابراین مجبورید به بقیه بازیکن ها یا هوش مصنوعی [بسته به حالت گیم پلی] هجوم ببرید تا با کشتن آن ها تجربه به دست آورده و قدرتمند شوید. پرسش اینجاست چه المان هایی موجب شده اند تا Arrow.io سرگرم کننده ترین اپلیکیشن io باشد؟

جوابش خیلی ساده است؛ تنها به واسطه پیچیدگی هایی که لا به لای مکانیزم های گیم پلی ساخته Cheetah Games میبینیم. تقریبا تمام بازی های io آسان می باشن و البته همین آسانی با القای احساس رقابت به مخاطبین این عناوین را به محبوبیت رساند. ولی Cheetah Games با Arrow.io تصمیم گرفته خلاف جهت آب شنا نموده و عنوانی به مراتب پیچیده توسعه دهد.

متاسفانه فریم ریت بازی گاهی اوقات کاهش یافته و بعضی وقت ها با مشکلات سرور برای بخش آنلاین رو به رو خواهید شد.

با افزایش تجربه [به واسطه کشتن بقیه یا دریافت الماس های آبی همانند پک-من] اصطلاحا Level Up می شوید که پس از آن، توانایی دریافت سه قابلیت یا اسلحه های مختلف به شما داده خواهد شد. طبیعتا با این ویژگی ها قدرت شخصیت اصلی افزایش یافته و نقش مهمی روی روند پیروزی بازیکن ها ایفا می کند. خوشبختانه تعداد قابلیت هایی که گفتیم هم زیاد می باشن و بسته به استراتژی های خود می توانید دست به انتخاب آن ها بزنید.

Cheetah Games پس از موفقیت هایی که با عرضه اپلیکیشن های گوناگون همانند Piano Tiles 2 و Badland 2 توانست به دست بیاورد، با Arrow.io نشان داد معنای پرداخت مناسب به یک ایده سرگرم کننده چیست. پیشنهاد می کنیم شما هم با تجربه این اپلیکیشن به رقابت با بازیکن های جهان پیوسته و با شکست آن ها، لقب «قدرتمندترین کماندار دنیا» را به خود هدیه دهید.

Arrow.io
  • Arrow.io
  • قیمت: مجانی
  • سازنده: Cheetah Games
  • سیستم عامل: iOS و اَندروید
  • حجم: ۲۵٫۲ / ۱۱۵ مگابایت

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کش برای …

یک نظر

  1. I am visiting this web site and reading very informative articles at this time.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *