خانه / گجت هوشمند / گجت پوشیدنی / دستبند هوشمند / دستبند هوشمند گارمین ویوو اسمارت ۳ معرفی شد؛ رقیبی جدی برای فیت‌بیت

دستبند هوشمند گارمین ویوو اسمارت ۳ معرفی شد؛ رقیبی جدی برای فیت‌بیت

ساعاتی پیش، کمپانی گارمین از سری جدید دستبندهای هوشمند خود به نام گارمین ویوو اسمارت ۳ (Garmin Vivosmart 3) رونمایی کرد. این گجت ها قیمتی مناسب داشته و می‌توانند رقیبی جدی برای محصولات فیت‌بیت باشند.

اگر خاطرتان باشد، گارمین در سال ۲۰۱۵ دستبندهای ویوو اسمارت اچ آر (Garmin Vivosmart HR) را معرفی کرد و حالا نیز گارمین ویوو اسمارت ۳ را با الهام از نسخه HR طراحی کرده است. قیمت مدل‌های مختلف ویوواسمارت ۳ به طور محسوسی کمتر از رقبایی مانند Fitbit بوده و تواناییات آن نیز در کمتر دستبندی با قیمت پایین‌تر از ۲۰۰ دلار یافت می‌شود.

دستبند هوشمند گارمین ویوو اسمارت 3 معرفی شد؛ قیمت و مشخصات

گارمین ویوو اسمارت ۳ دارای طراحی باریک و صیقلی‌ست. نمایشگر کرومای این دستبند در میان بندی ساخته‌شده از جنسی نرم و دارای الگوهای خاص است که زیبایی آن را دوچندان می‌کند. گارمین تصمیم گرفته ۳ مدل از نسل سوم دستبندهای هوشمند Vivosmart را تولید کند.

گارمین ویوو اسمارت ۳ با تواناییاتی خاص

ویوو اسمارت ۳ تواناییات منحصربه‌فردی دارد. یکی از قابلیت‌های دستبند جدید گارمین توانایی شمارش میزان شدت فعالیت در هنگام انجام تمرینات وزنه زدن است. از دیگر ویژگی‌های ویوو اسمارت ۳ نیز می‌توان به توانایی مشاهده امتیاز سطح تناسب اندام و سطح تناسب سن اشاره کرد که هردوی آنها در شاخصی به نام سطح حدبیشتر VO2 کاربر نشان داده می‌شوند. با انجام این کار، صاحب گجت می‌تواند تشخیص دهد که سطح تناسب اندام او -از ضعیف تا عالی- در چه مرتبه‌ای قرار گرفته است.

دستبند هوشمند گارمین ویوو اسمارت ۳ همچنین مجهز به تمرینات تنفسی هدایت‌شده و نمودارهای سطح استرس است که با توجه به میزان توانایی کاربر، او را راهنمایی می‌کند تا دوره تمرینی‌اش را بین ۱ تا ۵ دقیقه تنظیم کرده و بین هر دوره، تمرینات دم و بازدم انجام دهد. این ویژگی منحصربه‌فرد برای افرادی که بیشتر وقت تمرین را بر روی تنظیم تنفس خود جهت کاهش استرس قرار می‌دهند، مناسب است.

دستبند هوشمند گارمین Vivosmart 3 از هم‌اکنون قابل خرید بوده و قیمت آن نیز ۱۳۹ دلار تعیین شده است.

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

ربیت، شارژری کاربردی و راحت

هیچ کس از وجود شارژرهای اضافی و مدرن‌تر، داخل خانه خود بدش نمی‌آید اما زیادی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *