خانه / گجت هوشمند / گجت پوشیدنی / ساعت هوشمند / این جاعودی معلق بهترین وسیله برای افزایش تمرکز است

این جاعودی معلق بهترین وسیله برای افزایش تمرکز است

با استفاده از جاعودی معلق Yun می‌توان در تفکر عمیق فرو رفت. با تماشای دود بیرون آمده از آن استرس تخلیه شده و احساس آرامش به انسان بازمی‌گردد.

وسایل معلق همچون اسپیکرها و دیگر وسایل کاربردی و یا تزیینی، رفته رفته در حال عادی شدن می باشن. این وسایل از پایه خود بازه گرفته و ظاهر بسیار خاصی دارند، به همین دلیل استقبال کاربران از آن‌ها بسیار زیاد است. امروز وسایل زیادی در این سبک طراحی شده‌اند که از معروف‌ترین آن‌ها باید به اسپیکرها، ساعت‌های رومیزی، چراغ‌های مطالعه و درخت‌های تزیینی اشاره کرد. برخی افراد به حدی منزل خود را مملو از این نوع وسایل کرده‌اند که دیگر میلی به خرید دستگاه‌های معلق بیشتر ندارند.

جاعودی معلق Yun

با وجود افزایش تعداد این وسایل، اخیرا شاهد قرار گرفتن یک جاعودی معلق در وب سایت کیک‌استارتر بوده‌ایم که به عقیده زیادی از افراد، بهترین وسیله خانگی معلق تا به امروز است. این جاعودی Yun نام داشته و در کمپین آن در کیک‌استارتر، وعده‌های زیادی درباره عملکرد فوق‌العاده بالای دستگاه داده می‌شود. نحوه قرارگیری آن بر اساس یک میدان مغناطیسی لرزش، به افراد کمک می‌کند تا به تمرکز عمیقی فرو بروند.

جاعودی معلق Yun

به عقیده سازنده این جاعودی معلق ، تماشای دودی که در اطراف منتشر می‌شود به افراد کمک می‌کند تا استرس را از خود دور کرده و به تمرکز بالایی دست پیدا کنند. شاید نتوان انتظار کارایی یک جاعودی بزرگ را از Yun داشت و باید برای پخش دود بیشتر در فضاهای بزرگ، به سراغ دستگاه‌های بزرگتر بروید. هدف اصلی این دستگاه کمک به افراد برای فرو رفتن در افکار خود است.

قیمت جاعودی معلق Yun

قیمت این وسیله ۱۱۵ دلار است. در کنار کمک گرفتن از این دستگاه برای افزایش تمرکز، تماشای یک وسیله معلق و بازه گرفته از پایه خود بسیار جالب است. اگر جزو افراد علاقه‌مند به این دسته از وسایل هستید، بد نیست با پشتیبانی از Yun آن را نیز به کلکسیون خود اضافه کنید. می‌توانید با مراجعه به صفحه آن در Kickstarter حمایت خود را از این طرح اعلام کنید.

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

تازه‌های گلکسی اس ۹

گروه خبری:  موبایل دستگاه‌های موبایل ۲ ماه پیش یعنی ۱۶ مارس امسال کمپانی سامسونگ دو …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *