خانه / گوشی و تبلت / اچ تی سی / افزایش بازدهی اچ تی سی به لطف عرضه اچ تی سی یو ۱۱

افزایش بازدهی اچ تی سی به لطف عرضه اچ تی سی یو ۱۱

افزایش بازدهی اچ تی سی در ماه گذشته میلادی نشان از وضعیت خوب این موسسه در مقایسه با ماه‌های قبل دارد. این اتفاق را باید مدیون معرفی اچ تی سی یو ۱۱ دانست.

با گذشت چند ماه از موقع معرفی اچ تی سی یو ۱۱ اکنون می‌توانیم درباره رویکرد کاربران سراسر جهان نسبت به آن صحبت کنیم. این گوشی موبایل محصولی موفق بوده و کاربران بسیار زیادی به خرید آن مشتاق شده‌اند، به حدی که توانسته یک تنه به افزایش سودآوری اچ تی سی کمک کند. ماه گذشته را باید از نظر سرمایه و سودآوری، بهترین ماه سال برای این موسسه تایوانی بدانیم.

افزایش بازدهی اچ تی سی

سود حاصل از فروش محصولات این موسسه در ماه ژوئن، ۵۰ درصد در مقایسه با ماه پیشین آن افزایش داشته است. معرفی اچ تی سی یو ۱۱ به ماه آوریل (سه ماه پیش) برمی‌گردد. عرضه این مدل در بازارهای سراسر جهان و شناساندن توانایی‌های آن به کاربران نیز تقریبا یک ماه موقع برده است و در نهایت همه تلاش‌ها در ماه ژوئن به ثمر نشسته‌اند.

سود کل این ماه برابر ۲۲۵٫۲ میلیون دلار بوده است که در مقایسه با ماه می سال ۲۰۱۶ -موقع عرضه اچ تی سی ۱۰- به مراتب بیشتر است. افزایش بازدهی به میزان ۵۰ درصد از آنجایی ناشی می‌شود که میزان فروش اچ تی سی یو ۱۱ از پرچمداران سال‌های قبل این موسسه بیشتر است.

افزایش بازدهی اچ تی سی

به گفته DigiTimes، این موسسه موجودی پرچمدار جدید خود را به میزان قابل توجهی افزایش اطلاعات است، به این معنی که در ماه‌های آتی نیز باید منتظر افزایش بازدهی اچ تی سی باشیم. همچنین این موسسه تصمیم گرفته محصول قدرتمند خود را به بازارهای بیشتری عرضه کند. با حضور اچ تی سی یو ۱۱ در کشورهای بیشتر، میزان فروش و در ادامه سودآوری ناشی از آن نیز بیشتر خواهد شد.

تداوم افزایش بازدهی اچ تی سی

بر اساس زمزمه‌هایی که اخیرا به گوش می‌رسند، اچ تی سی سال بسیار پرکاری را در پیش رو خواهد شد، چرا که احتمالا وظیفه ساخت دو گوشی موبایل گوگل پیکسل ۲ گوگل پیکسل ایکس ال ۲ به این موسسه سپرده خواهد شد. همچنین گفته می‌شود تا رسیدن به انتهای سال جاری، یک گوشی موبایل مجهز به قابلیت اج سنس دیگر معرفی خواهد شد که ممکن است به خاطر داشتن این ویژگی، مجددا فروش خوبی را تجربه کند.

افزایش بازدهی اچ تی سی

البته اج سنس نمی‌تواند ویژگی کلیدی و متمایزکننده پرچمدار جدید این موسسه تایوانی باشد، چرا که به عقیده تعداد قابل توجهی از کاربران، با وجود کاربردی بودن، نوآوری خاصی در آن دیده نمی‌شود. به عنوان دیگر برگ برنده این مدل باید به دوربین اچ تی سی یو ۱۱ اشاره کرد که به عقیده وب سایت تخصصی DxOMark، بهترین دوربین گوشی موبایل تا به امروز است.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

سرنوشت پروژه فیبر نوری در ایران

به گفته مدیرعامل سابق شرکت مخابرات ایران، اگر چه انحصاری در حوزه فیبر نوری وجود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *