خانه / گوشی و تبلت / ال جی / در صورت تعویض گوشی ، به برند فعلی خود وفادار می‌مانید؟ (نظرسنجی)

در صورت تعویض گوشی ، به برند فعلی خود وفادار می‌مانید؟ (نظرسنجی)

خرید اسمارت فون جدید همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی کاربرانی بوده که تمایل به تعویض گوشی خود با محصولی بهتر را دارند. در این صورت، آیا شما حاضرید برند فعلی گوشی خود را مجددا انتخاب کنید؟

این روزها، تعداد کاربران اسمارت فون ها روزبه‌روز بیشتر از پیش می‌شود. در این بین، تعداد کمپانی‌های سازنده تلفن همراه نیز به صورت قارچ‌گونه‌ای در حال افزایش می باشن. دو سیستم عامل محبوب و پرطرفدار iOS و اَندروید هم سهم بالایی از بازار را در اختیار دارند که قابلیت شخصی‌سازی و متن‌باز بودن اَندروید باعث شده تا هر کمپانی سازنده‌ای تغییرات خاص خود را بر روی آن اعمال کند. به عنوان مثال، تغییرات سامسونگ بر روی پلتفرم اَندروید باعث طراحی رابط کاربری تازه ای به نام تاچ‌ویز شده است.

البته کمپانی‌های دیگری مانند موتورولا نیز می باشن که ترجیح اطلاعات‌اند سیستم عامل اَندروید را بدون تغییرات خاص و به صورت خام بر روی محصولاتشان نصب کنند. در این بین، موسسه‌هایی نظیر سونی و ال جی نیز رویکردی بینابینی داشته و علاوه بر وفادار ماندن به اصالت اَندروید، پوسته‌های دلخواهی نیز به نرم افزار گوشی ها افزوده‌اند.

در صورت تعویض گوشی ، به برند فعلی خود وفادار می‌مانید؟ (نظرسنجی)

از سوی دیگر، برخی کاربران بنا به دلایل مختلف و متنوعی که دارند، طرفدار برندی خاص بوده و به زبان عامیانه‌تر، به آن برند چسبیده‌اند. این دلایل می‌تواند مواردی همچون سهولت استفاده از رابط کاربری و اضافه‌شدن تواناییات و ویژگی‌های متنوع در گذر موقع به نرم افزار این موبایل ها باشد. اما در طرف دیگر قضیه، می باشن کسانی که به طور مداوم اقدام به تعویض گوشی خود با محصولاتی از دیگر برندها می‌کنند. به صورت معمول دلیل این رفتار نیز مشخص است؛ حس کنجکاوی و گاه تنوع‌طلبی باعث می‌شود تا آنها بدون اینکه از اسمارت فون قبلی شکایتی داشته باشند، به تعویض گوشی خود پرداخته و بخواهند محصولات بقیه برندها را نیز امتحان کنند.

البته تعویض گوشی و روی‌آوردن به برندی دیگر می‌تواند دلیل بسیار ساده‌تری نیز داشته باشد؛ شما ممکن است موبایل فعلی خود را محصولی فاجعه‌بار بدانید و از عملکرد آن هیچ‌گونه رضایتی نداشته باشد.

شما جزو کدام‌یک از این کاربران هستید؟ در نظرسنجی امروز ما موسسه کرده و ضمن انتخاب گزینه مورد نظر، دیدگاه خود را نیز با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

سرنوشت پروژه فیبر نوری در ایران

به گفته مدیرعامل سابق شرکت مخابرات ایران، اگر چه انحصاری در حوزه فیبر نوری وجود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *