خانه / گوشی و تبلت / فروش یک میلیون دستگاه هواوی آنر ۹ تنها در ۲۸ روز اول

فروش یک میلیون دستگاه هواوی آنر ۹ تنها در ۲۸ روز اول

هواوی آنر ۹ (Huawei Honor 9) آخرین پرچمدار برند آنر از کمپانی بزرگ هواوی است که به تازگی به بازارهای جهانی وارد شده و اکنون اطلاعات به دست آمده از فروش این دستگاه، رکورد جالبی را نشان می‌دهد.

هواوی در سال جاری گوشی هوشمند پرچمدار هواوی آنر ۹ خود را اوایل ماه ژوئن در چین رونمایی کرد، گوشی هوشمندی که به یک نمایشگر ۵٫۱۵ اینچی، پردازنده کرین ۹۶۰ و یک دوربین دوگانه مجهز است. بعد از آن این کمپانی در انتهای ماه گذشته میلادی، گوشی هوشمند هواوی آنر ۹ را رسما برای ورود به بازارهای اروپایی معرفی کرد و اکنون، تنها بعد از ۲۸ روز از آغاز فروش این دستگاه، ژائو مینگ (Zhao Ming)، مدیر ارشد اجرایی این برند تابعه از کمپانی هواوی، اخبار هیجان انگیزی درباره فروش این اسمارت فون را به اشتراک گذاشته است.

ژائو مینگ اعلام کرده است که این موسسه در حال حاضر موفق شده تا در کمتر از یک ماه گذشته، بیش از یک میلیون دستگاه از گوشی هواوی آنر ۹ را به فروش برساند. برای مقایسه بد نیست بدانید، چیزی در تقریبا ۲ ماه طول کشید تا فروش هواوی آنر ۸ به ۱٫۵ میلیون دستگاه برسد.

فروش یک میلیون دستگاه از اسمارت فون هواوی آنر ۹ باعث شد تا این برند بهترین عملکرد فروش خود را در این مدت تجربه کند و این موضوع باعث خرسندی مدیرعامل موسسه، ژائو مینگ، شده است.

البته این موفقیت در فروش هواوی آنر ۹ باعث بروز مشکلاتی نیز شده است. این گوشی هوشمند در حال حاضر در تعداد کمی تولید شده، چراکه این موسسه انتظار چنین فروش بالایی از آن را نداشته است.

ژائو مینگ به دلیل مشکلات و کمبود موبایل هواوی آنر ۹ در انبارهای این موسسه از طرفداران خود عذرخواهی کرده و این قول را به کاربران اطلاعات است تا به طور خستگی ناپذیری کار کنند تابتوانند سطح تولید این اسمارت فون را به سطح تقاضای بازار برسانند.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

iBanFirst استارتاپ جابجایی پول در سراسر دنیا

iBanFirst استارتاپ مالی انتقال پول بر پایه هر نوع واحد پولی در سراسر دنیاست که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *