خانه / گوشی و تبلت / اپل / فبلت گلکسی نوت ۸ سامسونگ در اوایل ماه سپتامبر عرضه خواهد شد

فبلت گلکسی نوت ۸ سامسونگ در اوایل ماه سپتامبر عرضه خواهد شد

سامسونگ تصمیم دارد تا فبلت گلکسی نوت ۸ خود را در تاریخ ۲۳ آگوست (۱ شهریور ماه)، درست یک هفته قبل از برگزاری نمایشگاه ifa 2017 برلین معرفی کند.

معرفی فبلت گلکسی نوت ۸ به معنای آن نیست که این دستگاه به محض رونمایی وارد بازار‌های جهانی می‌شود، بلکه طرفداران این مدل باید مدتی بعد از موقع معرفی، منتظر باشند تا محموله‌های این دستگاه در دسترشان قرار گیرد و این موضوع می‌تواند چند هفته‌ای به طول انجامد.

اطلاعاتی که از سازندگان قطعات بالادستی در تایوان به گوش می‌رسد، نشان می‌دهد که سامسونگ، فبلت گلکسی نوت ۸ را در اولین روزهای ماه سپتامبر عرضه خواهد کرد. رسانه‌های کره‌ای گزارش اطلاعات‌اند که این کمپانی به دلیل کاهش فروش گلکسی اس ۸، مجبور است تا پرچمدار جدید سری گلکسی نوت خود را هرچه زودتر راهی بازار کند.

عامل دیگری که می‌تواند باعث شود تا غول فناوری کره مجبور به عرضه زود هنگام فبلت سامسونگ گلکسی نوت ۸ شود، عرضه آیفون ۸ اپل در ماه نوامبر است. در هر صورت این کمپانی کره ای با ورد سریع این دستگاه به بازار، موقع کافی را در اختیار خواهد داشت تا به هر گونه اشتباهی که برای مدل‌های قبلی این کمپانی نیز پیش آمده بود، رسیدگی کند.

منابع اصلی تامین کننده قطعات سامسونگ ادعا می‌کنند که عرضه گلکسی نوت FE در کره جنوبی به این دلیل بوده است تا این کمپانی بتواند واکنش بازار و همچنین استقبال کاربران از گوشی‌های سری نوت خود را ارزیابی کرده و برای مدل جدید سری نوت خود تصمیم درستی بگیرد. بدیهی است که این آزمایش نیز موفقیت‌آمیز بوده است؛ چرا که به محض عرضه گلکسی نوت FE به بازار، تقریبا تمامی ۴۰۰ هزار دستگاه تولید شده از این مدل فروخته شد.

سامسونگ انتظار دارد تا مدتی بعد از عرضه فبلت گلکسی نوت ۸ به بازارهای جهانی، چیزی در تقریبا ۱۰ تا ۱۵ میلیون دستگاه از آن را به فروش برساند. این دقیقا همان چیزی است که می‌تواند زیان این کمپانی کره‌ای را به خاطر مشکلاتی که برای گلکسی نوت ۷ بوجود آمد، جبران کند. باید دید که آیا این اتفاق خواهد افتاد یا این رقم بالای فروش، فقط برای این غول بزرگ سازنده گوشی‌های هوشمند به شکل یک رویا باقی می‌ماند. باید دید!

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

iBanFirst استارتاپ جابجایی پول در سراسر دنیا

iBanFirst استارتاپ مالی انتقال پول بر پایه هر نوع واحد پولی در سراسر دنیاست که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *