خانه / گجت هوشمند / گجت پوشیدنی / ساعت هوشمند / کل فروش اپل واچ تا پایان امسال به ۱۵ میلیون دستگاه می‌رسد

کل فروش اپل واچ تا پایان امسال به ۱۵ میلیون دستگاه می‌رسد

فروش اپل واچ

طبق پیش‌بینی‌های تحلیل‌گران بازار،‌ کل فروش اپل واچ (Apple Watch) از موقع عرضه این ساعت هوشمند در سال ۲۰۱۵ تا پایان امسال به ۱۵ میلیون دستگاه خواهد رسید.

انتظار می‌رود کمپانی اپل در اواخر سال جاری نسخه LTE ساعت هوشمند خود را عرضه کند و بدون شک این نسخه،‌ فروش این گجت پوشیدنی محبوب را به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد داد. در حال حاضر،‌ شرکت اپل از موقع عرضه ساعت هوشمند خود یعنی اپل واچ (Apple Watch) در سال ۲۰۱۵ تاکنون،‌ در مجموع تقریبا ۱۰ میلیون دستگاه از آن را به فروش رسانده است. منابع زنجیره تامین اپل انتظار دارند که این گجت پوشیدنی در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۷ نیز نزدیک به ۵ میلیون دستگاه فروش کند تا مجموع فروش اپل واچ تا ۱۵ میلیون دستگاه افزایش یابد.

فروش اپل واچ

فروش اپل واچ در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰ میلیون دستگاه افزایش پیدا می‌کند

بر اساس اخبار منتشر شده،‌ نسل سوم اپل واچ با فناوری LTE بسیار سریع‌تر از قبل خواهد بود و علاوه بر اپلیکیشن‌های جدید و به‌روز، توانایی برقراری ارتباط بدون نیاز به گوشی هوشمند نیز در آن قرار می‌گیرد. به این ترتیب، تحلیل‌گران بازار بر این باورند که مجموع فروش اپل واچ در سال ۲۰۱۸ به ۲۰ میلیون دستگاه خواهد رسید. با این وجود به نظر می‌رسد نسل سوم ساعت هوشمند اپل از دستگاه‌های اَندرویدی پشتیبانی نمی‌کند؛‌ به این دلیل که آوردن یک تجربه کاربری مناسب مانند آی او اس برای دستگاه‌های اَندرویدی دشوار است.

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

ربیت، شارژری کاربردی و راحت

هیچ کس از وجود شارژرهای اضافی و مدرن‌تر، داخل خانه خود بدش نمی‌آید اما زیادی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *