خانه / بازی ها / محتویات سیزن‌پس Assassin’s Creed: Origins مشخص شدند

محتویات سیزن‌پس Assassin’s Creed: Origins مشخص شدند

محتویات سیزن‌پس Assassin’s Creed: Origins مشخص شدند

موسسه یوبی‌سافت جزییات تازه ای از محتویات دانلودی مجانی و پولی عنوان Assassin’s Creed: Origins انتشار اطلاعات، که در میان آن‌ها می‌توان به مشخص شدن محتویات سیزن‌پس این عنوان اشاره داشت. یکی از بسته‌های الحاقی این عنوان که برای سیزن‌پس در نظر گرفته شده، The Curse of the Pharaohs نام دارد که شما را در مقابل یک مومیایی نامیرا قرار خواهد داد.

بزرگترین محتوای قابل دانلود سیزن‌پس این عنوان، The Curse of the Pharaohs بوده که برای مارس سال ۲۰۱۸ (مصادف با اسفند ۱۳۹۶) در نظر گرفته شده است. قبل از آن، اولین بسته الحاقی بزرگ این عنوان که بر روی امپراتوری روم تمرکز داشته و اختتامیه‌ای برای داستان Origins نیز به حساب می‌آید، The Hidden Ones نام داشته، و قرار است در ژانویه سال ۲۰۱۸ (دی ماه) عرضه شود. در هر دو بسته الحاقی ذکر شده، بازیکنان در نقش شخصیت اصلی یعنی Bayek، بازی خواهند کرد.

موسسه یوبی‌سافت همچنین قصد داشته تا به واسطه به‌روزرسانی‌های مختلف، محتویات مجانی متفاوتی را به این عنوان اضافه کند. از جمله محتویات مجانی Assassin’s Creed: Origins، می‌توان به بخش تازه معرفی شده Discovery Tour اشاره داشت، که در آن دنیای مصر باستان به صورت آموزشی مورد نمایش قرار خواهد گرفت.

رویداد زنده Trials of the Gods، به واسطه «گلیچ‌های موجود در دستگاه Animus»، بازیکنان را روبروی خدایان مصری قرار خواهد داد.

شما همچنین می‌توانید به صورت روزانه با استفاده از فروشگاه Nomad’s Bazaar، ماموریت‌های تازه ای انجام اطلاعات که به عنوان پاداش تجهیزات تازه‌ای از میان وسایل موجود در دنیای بازی، به شما خواهند داد. شایان ذکر است که به صورت روزانه تصاویر گرفته شده توسط Photo Mode به واسطه دیگر بازیکنان نیز به شما نشان اطلاعات می‌شود، که می‌توانید با استفاده از آن‌ها، مکان‌های مختلف دنیای بازی را درون نقشه خود علامت‌گذاری کنید.

موسسه یوبی‌سافت قول اطلاعات که در آینده محتویات مجانی بیشتری نیز به این عنوان اضافه کند، که بخش Horde Mode نیز یکی از آن‌ها خواهد بود.

عنوان Assassin’s Creed: Origins قرار است در تاریخ ۲۷ اکتبر (۵ آبان) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کش برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *