خانه / گجت هوشمند / گجت پوشیدنی / ساعت هوشمند / قیمت هدست آکیولس ریفت ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد

قیمت هدست آکیولس ریفت ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد

کمپانی آکیولس قیمت هدست آکیولس ریفت (Oculus Rift) خود را بار دیگر کاهش داد و به ۳۹۹ دلار رساند. با این قیمت شما می‌توانید کنترلر‌های آکیولس تاچ را نیز در یک پکیج دریافت کنید.

آکیولس هدست پرچمدار خودش را کمی ارزان‌تر کرد تا مردم بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. اگر به خاطر داشته باشید سه ماه و نیم پیش این کمپانی برای فصل تابستان و به مدتی متقریبا، قیمت هدست آکیولس ریفت را از ۴۹۹ دلار به ۳۹۹ دلار کاهش داده بود. حال آن‌ها تصمیم گرفته‌اند، به طور دائمی این قیمت را برای محصول خود تصویب کنند.

بنابراین از این پس قیمت جهانی هدست آکیولس ریفت ۳۹۹ دلار خواهد بود. با این مبلغ نه تنها خود محصول، بلکه باندلی شامل کنترل‌های حرکتی Oculus Touch، سنسورها و ۶ اپلیکیشن مفت را نیز در اختیار خواهید گرفت که شامل تعداد زیاد ساعت محتوای واقعیت مجازی است.

قیمت هدست آکیولس ریفت نصف سال گذشته شده است

نکته جالب توجه اینجاست که حالا قیمت هدست آکیولس ریفت به نصف مبلغ خود در سال گذشته رسیده است. سال گذشته درست در همین موقع بود که هدست آکیولس با قیمت ۵۹۹ دلار به فروش می‌رسید و کنترلر‌های آن نیز با قیمت ۱۹۹ دلار به فروش می‌رسیدند. حال قیمت خود هدست و کنترلر‌های آن به ۳۹۹ دلار رسیده است که به نظر پیشنهاد جذابی می‌آید. البته باید در نظر داشته باشید کامپیوتری که قرار است توسط آن از آکیولس ریفت استفاده کنید باید از قدرت زیادی برخوردار باشد و نمی‌توان بر روی هر کامپیوتری از آن بهره‌مند شد!

البته اعلام کاهش قیمت هدست آکیولس ریفت تنها خبری نیست که کمپانی آکیولس در کنفرانس توسعه دهندگان خود اعلام داشت. آن‌ها از یک هدست مستقل به نام Oculus Go نیز پرده برداری کرده‌اند. این هدست که برای استفاده نیازمند کامپیوتر و یا گوشی هوشمند نیست و خود می‌تواند قدرت لازم خود را تامین کند قرار است از سال ۲۰۱۸ میلادی با قیمت مناسب ۱۹۹ دلار روانه بازار شود.

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

آموزش استفاده از قابلیت واکی تاکی اپل واچ در ویدیوی رسمی اپل

قابلیت Walkie-Talkie اپل واچ، ساعت هوشمند اپل را تبدیل به واکی تاکی می‌کند. در ویدیوی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *