خانه / بازی ها / The Evil Within 2 روی رایانه‌های شخصی دارای یک حالت اول شخص مخفی است

The Evil Within 2 روی رایانه‌های شخصی دارای یک حالت اول شخص مخفی است

The Evil Within 2 روی رایانه‌های شخصی دارای یک حالت اول شخص مخفی است

بازی های ترسناک با زاویه دوربین سوم شخص، به مانند بازی تازه عرضه شده‌ی The Evil Within 2 قطعا ترسناک می باشن و بازی‌بازان را در صحنه های مختلف از جای خود می‌پرانند اما کسی نمی‌تواند انکار کند که عناوین ترسناک با زاویه دوربین اول شخص، ترس و اتمسفر را به درجه بالاتری می‌برند و تجربه را ترسناک تر می‌سازند. موقعی که به عناوین اول شخصی مانند Amnesia: Dark Descent و Outlast و Resident Evil 7 نگاه می‌کنیم، به خاطر می‌آوریم که صحنه های ترسناک، موقعی که میدان دید بازی‌باز متقریبا تر است، تاثیر بیشتری می‌گذارند. با این که زاویه دوربین سوم شخص در بازی‌های ترسناک، باعث می‌شوند تا صحنه های اکشن را بهتر و با هیجان تر مشاهده کنیم، اما هیچ اشکالی ندارد اگر همین عناوین، با دید اول شخص تجربه شوند. به تازگی یک دستور کنسولی در نسخه رایانه های شخصی بازی The Evil Within 2 کشف شده که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد آن را به صورت اول شخص تجربه نمایند.

برای فعال کردن حالت اول شخص در نسخه رایانه های شخصی بازی The Evil Within 2، شما باید دستور های کنسول را بالا آورده و عبارت pl_FPS 1 را وارد نمایید. به محض انجام این کار، بازی از هر نقطه ای که در آن قرار دارید، به صورت دید اول شخص دنبال می‌شود و قطعا تجربه بازی در این حالت، بسیار ترسناک تر است زیرا نمی‌توانید دور و اطراف خود را به راحتی نگاه کنید. اگر این عنوان را تجربه کرده باشید، حتما می‌دانید که میدان دید و حتی حرکات دوربین در حالت معمولی هم کمی اندک و متقریبا است؛ حال، فرض کنید تجربه آن به صورت اول شخص چگونه خواهد شد.

با این که The Evil Within 2 برای بازی روی حالت اول شخص طراحی نشده و قطعا در طول بازی به مشکلات زیادی بر خواهید خورد، اما شاید همچنان تجربه آن در این حالت برای زیادی از بازی‌بازان سرگرم کننده و جالب باشد. قدم در زدن در راهرو های تاریک بازی یا خیابان های هولناک، می‌تواند با حالت اول شخص، ترسناک تر شود.

عنوان The Evil Within 2 هم‌اکنون برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است. بازی هنوز به‌روزرسانی مخصوص کنسول های میان نسلی ندارد اما گفته شده که به زودی شاهد عرضه آن هستیم. شما می‌توانید تحلیل فنی مفصل و کامل بازی و همچنین فهرست نمرات و نقد های آن را از وب‌سایت تکنو نیوز دنبال نمایید. علاوه بر این، برای مشاهده فهرست تروفی های بازی و همچنین تریلر موقع عرضه این عنوان، می‌توانید به اینجا و اینجا مراجعه کنید.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کش برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *