خانه / نرم افزار / پاک کردن پیام‌های ارسال شده در واتس‌اپ ممکن شد؛ ولی به‌سرعت

پاک کردن پیام‌های ارسال شده در واتس‌اپ ممکن شد؛ ولی به‌سرعت

تکنو نیوز – شرکت توسعه‌دهنده ابزار ارتباطی واتس‌اپ آزمایش‌های خود را برای قابلیت‌ جدید به اتمام رساند تا بر اساس آن کاربران بتوانند پیامی را که فکر می‌کنند نامناسب است پس بگیرند و پیش از اینکه مخاطب بخواند، آن را حذف کنند. با این اقدام جدید برای مشترکان اپلیکیشن ارتباطی واتس‌اپ قابلیت حذف پیا‌م‌های ارسال شده هم فراهم می‌شود و البته شما برای انجام چنین کاری می‌بایست به سرعت عمل کنید.

اگرچه واتس‌اپ هنوز هیچ گونه خبر رسمی در مورد قابلیت جدید خود منتشر نکرده است، ولی در صفحه مربوط به «پرسش‌ها و پاسخ‌های سریع» مربوط به این اپلیکیشن آمده است که به‌روزرسانی جدید آن تواناییات جدید را شامل می‌شود. این قابلیت جدید «حذف کردن برای هر شخص» نام دارد و قرار است در اختیار کاربران اَندروید، iOS و ویندوز فون قرار بگیرد.

به منظور حذف کردن پیامی که از جانب شما ارسال شده است می‌بایست وارد صفحه گفت‌وگو با شخص مورد نظر شوید و پس از انتخاب پیام مورد نظر انگشت خود را روی آن نگه دارید تا پنجره مربوطه با عنوان «حذف کردن برای هر شخص» نمایان شود. این قابلیت جدید به کاربران توانایی می‌دهد چند پیام را انتخاب کنند و آنها را در یک مرحله به صورت همموقع حذف کنند.

البته واتس‌اپ تصمیم گرفته است برای حذف هر پیام فقط ۷ دقیقه پس از ارسال آن به شما موقع دهد و به همین خاطر می‌بایست برای انجام چنین کاری عجله کنید. اگر موفق شوید یک پیام با عنوان زیر منتشر می‌شود: «این پیام پاک شده است».

به خاطر داشته باشید واتس‌اپ هنوز این قابلیت را برای به صورت عمومی برای همه کاربران عرضه نکرده است و بنابراین به نظر می‌رسد عموم مشترکان برای در اختیار گرفتن آن می‌بایست چند هفته منتظر بمانند.

Print Friendly, PDF & Email

لینک منبع


درباره Sadegh042

مشاهده بیشتر

دانلود Truecaller؛ تشخیص نام شخص تماس گیرنده با نسخه فول آنلاک

تکنو نیوز – این برنامه به شما تواناییات زیادی برای مدیریت راحت‌تر تماس‌ها را می‌دهد. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *