خانه / بازی ها / تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی عنوان Sea of Thieves منتشر شد

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی عنوان Sea of Thieves منتشر شد

تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی عنوان Sea of Thieves منتشر شد

به تازگی تریلر تازه ای از مورد انتظارترین عنوان اکس باکس وان یعنی Sea of Thieves منتشر شده است که  این تریلر بخش‌هایی از گیم پلی این عنوان را به نمایش می گذارد. عنوان Sea of Thieves اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی در دسترس خواهد بود.

Sea of Thieves یک بازی اکشن ماجرایی و با محوریت گیم پلی چند نفره است. به این معنی که شما و دوستان خود در نقش دزدان دریایی و بر روی یک کشتی به ماجراجویی پرداخته، در این ماجراجویی باید با یکدیگر همکاری کرده و هر کدام وظیفه خاصی را بر عهده خواهید داشت؛ یکی مسئول بادبان‌ها است، دیگری سکان را در دست داشته و افراد دیگر نیز وظایف مختلفی از جمله شلیک توپ به سمت دشمنان را به عهده خواهند داشت. چیزی که در این بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و آن را سرگرم کننده تر می سازد همکاری میان اعضای گروه است.

حال به تازگی تریلر تازه ای از عنوان Sea of Thieves منتشر شده است که در این تریلر سازندگان به تجربه بازی با یکدیگر پرداخته و شاهد بخش‌های مختلفی از گیم پلی بازی هستیم. همان طور که در تریلر نیز مشاهده می کنید، همکاری و مشارکت بازیکنان در یک گروه از دزدان دریایی بر روند گیم پلی تاثیر گذار خواهد بود. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Sea of Thieves ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۷ منتشر شود اما مایکروسافت و استودیوی Rare انتشار آن را تا اوایل سال ۲۰۱۸ به تعویق انداخته اند. کاربرانی که می خواهند قبل از انتشار این عنوان آن را تجربه کنند، می توانند به وب سایت رسمی عنوان Sea of Thieves مراجعه کرده و در بخش Insider Programme ثبت نام کنید. سازندگان اعلام کرده اند که تمامی کاربران را به آزمایش الفای این عنوان دعوت خواهد کرد.

عنون Sea of Thieves اوایل سال ۲۰۱۸ برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی(ویندوز ۱۰) منتشر می شود.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کش برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *