خانه / گجت هوشمند / گجت پوشیدنی / ساعت هوشمند / اپل رنگ‌های تازه ای برای قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون ۱۰ عرضه کرد

اپل رنگ‌های تازه ای برای قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون ۱۰ عرضه کرد

اپل برای قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون ۱۰ (آیفون ایکس) و همچنین بندهای اسپورت اپل واچ رنگ‌های تازه ای عرضه کرد. با این کار جذابیت لوازم جانبی محصولات اپل بیشتر می‌شود.

اپل در فروشگاه آنلاین خود، تعداد زیاد گزینه رنگ جدید برای برای لوازم جانبی آیفون ایکس و همچنین ساعت‌های هوشمند سری اپل واچ معرفی کرد. کاربرانی که بهترین گوشی اپل تا به امروز را خریداری کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به فروشگاه شرکت، قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون ۱۰ در رنگ‌‌های نارنجی تند و فلش را خریداری کنند.

این قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون ۱۰ سبب می‌شوند گوشی موبایل حین سقوط از ارتفاع‌های کوتاه و برخورد بر روی سطح‌های نه چندان سخت آسیب نبیند. آن‌ها مخصوصا از پنل پشتی آیفون ۱۰ که از جنس شیشه بوده و استعداد بالایی برای ترک خوردن دارد محافظت می‌کنند. درون این قاب های محافظ که خود اپل آن‌ها را طراحی و تولید می‌کند، از میکرو فیبر پوشیده شده است. آن‌ها دارای ۱۲ رنگ بوده و ۳۹ دلار قیمت دارند. دو نسخه رنگ جدید از یک هفته دیگر برای خرید موجود خواهند بود.

قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون 10

اپل به تازگی در فروشگاه آنلاین خود قاب های محافظ چرمی را نیز برای آیفون ۱۰ قرار داده است. این محصولات در ۹ رنگ مختلف موجود بوده و دارای ۴۹ دلار قیمت می باشن. یکی دیگر از محصولات ارائه شده، قاب محافظ چرمی است که می‌تواند در نقش کیف پول نیز ظاهر شود. درون این قاب بخش‌هایی برای قرار دادن کارت اعتباری تعبیه شده است. قیمت این کیف به ۹۹ دلار افزایش پیدا می‌کند.

علاوه بر قاب‌ های محافظ سیلیکونی آیفون ۱۰ شاهد افزوده شدن تعداد زیاد گزینه رنگ جدید برای بندهای ساعت‌های سری اپل واچ هستیم که هر کدام ۴۹ دلار قیمت دارند. برای خرید بندها در سه رنگ جدید سبز مایل به آبی، نارنجی تند و فلش می‌توان از هم‌اکنون اقدام کرد. محصولات بین یک تا دو روز کاری به دست خریداران خواهند رسید.

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

ضریب نفوذ اینترنت در ایران

آخرین وضعیت استفاده ایرانی‌ها از اینترنت پرسرعت تا پایان خردادماه امسال (سال ۹۷) روی پرتال ساموقع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *