خانه / بازی ها / بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کش برای تقلب استفاده می‌کنند و از روش‌های جالبی استفاده کرده اند. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

بدون شک حتما شما هم با مشکلات و جریاناتی که برای بازی Star Wars Battlefront 2 پیش آمد، آشنا هستید و از اعتراض‌های کاربران این بازی خبر دارید. این بازی در تاریخ ۲۶ آبان، به عنوان یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری منتشر شد اما نتوانست با همه ی آن وعده‌ها، به نمرات و فروش راضی کننده‌ای دست یابد و حتی می‌توان گفت، یک شکست بزرگ برای موسسه الکترونیک آرتس به ارمغان آورد. بی‌تردید، بزرگ‌ترین و آزاردهنده ترین مشکل حاضر در این بازی، بخش پرداخت‌های درون برنامه‌ای این عنوان بود که باعث شده بود تا تعادل میان بازیکنان این بازی به هم بخورد و برخی از بازیکنان که قصد ندارند تا وقت خود را برای جمع آوری امتیاز صرف کنند، با پرداخت مقدار پول قابل توجه‌ای، به تواناییات یا قهرمانان ویژه این بازی دسترسی پیدا کنند و از کاربران معمولی بازی متمایز شوند. این مشکلات و اعتراض‌های کاربران تا جایی پیشرفت که حتی موسسه الکترونیک آرتس به صورت رسمی اعلام کرد، بازی Star Wars Battlefront 2 از لحاظ مالی ضرر بسیار زیادی به این موسسه رسانده و مقدار فروش این بازی، بسیار ناامید کننده بوده است.

حال در این میان، بازیکنانی هم وجود دارند که بدون صرف مدت موقع زیادی برای جمع آوری امتیاز تجربه XP و ارتقاء سطح خود و استفاده از پرداخت‌های درون برنامه‌ای بی رحم بازی، قصد دارند تا در این بازی پیشرفت کنند و در برابر طمع سازندگان، مقاومت کنند. این کاربران برای انجام چنین عملی، از روش‌های بسیار جالب و خلاقانه‌ای استفاده کرده اند که می‌تواند برای شما جالب باشد.

به عنوان مثال، یکی از کاربران سایت ردیت با نام لوبرگ (Lowberg)، با استفاده از رباتی دست‌ساز، می‌تواند امتیاز بسیار خوبی در بازی کسب کند و بدون نشستن پای کنسول بازی و اتلاف وقت خود، سطح خود را ارتقاء دهند. به طوری که این کاربر قادر خواهد بود با قرار دادن کنترلر کنسول در این ربات، استفاده بی نظیری از آن ببرد. این ربات می‌تواند با فشردن دکمه‌های کنترلر و چرخاندن شوکر های آن، بازیکن را تا مدت‌ها درون سرور های بازی نگه دارد و در این صورت، دلیلی هم وجود ندارد تا این کاربر از بازی اخراج شود. شما برای ساخت چنین رباتی، به چند قطعه الکترونیکی نیاز خواهید داشت و حتما باید با علم برنامه نویسی هم، آشنایی داشتید باشید. تصویری از این ربات:

حال در ادامه یکی دیگر از کاربران سایت ردیت با نام F0ngen، روشی دیگر را ارائه اطلاعات است که تقریبا مانند روش قبلی، در بازی عمل خواهد کرد و می‌تواند برای کاربران مفید واقع شود. اما این روش بسیار ساده تر خواهد بود و هرکسی می‌تواند از آن استفاده کند. در واقع شما برای اجرای این روش، تنها به دو عدد کش پلاستیکی نیازمند خواهید بود تا شوکر های کنترلر را بالا نگه دارند و باعث حرکت شخصیت اصلی بازی شوند. تصویر این روش:

بدون شک این روش‌ها، همه ی بازیکنان را به سمت خود جذب می‌کنند تا از آن ها استفاده کنند. درحالی که به نظر می‌رسد استفاده از این راه‌ها، اخلاقی نبوده و ممکن است تا حق دیگر بازیکنان بازی، زایع شود.

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

تماشا کنید: Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای سوئیچ معرفی شدند

Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای علاقه‌مندان نینتندو سوئیچ قابل حمل خواهد بود. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *