خانه / بازی ها / تماشا کنید: Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای سوئیچ معرفی شدند

تماشا کنید: Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای سوئیچ معرفی شدند

تماشا کنید: Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای سوئیچ معرفی شدند

Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای علاقه‌مندان نینتندو سوئیچ قابل حمل خواهد بود. هر دو مجموعه مذکور سال آینده برروی سوئیچ عرضه می‌شوند. با تکنو نیوز همراه باشید.

با معرفی عنوان جدید Mega Man 11 از نسخه‌های پیشین آن غافل نشوید. دارندگان سوئیچ می‌توانند خوشحال باشند، زیرا عناوین پیشین این سری تحت‌نام‌های Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ قرار است سال آینده راهی این کنسول شوند. این اخبار در جریان پخش زنده ۳۰اُمین سالگرد سری Mega Man اعلام شد، و طی این مراسم ناشر این فرانچایز محبوب موسسه کپکام به کنسول سوئیچ ابراز علاقه نمود. 

Mega Man Legacy Collection در ابتدا و در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد، و شامل تمامی نسخه‌های اصلی عناوین Mega Man 1 الی ۶ می‌باشد. در همین حال Mega Man Legacy Collection 2 اوایل سال جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد، و عناوین اصلی سری بین نسخه‌های ۷ الی ۱۰ را پوشش می‌دهد.

با توجه به آنچه که اعلام شده این دو مجموعه تنها عناوینی نیستند که برروی سوئیچ عرضه خواهند شد. کنسول نینتندو عنوان بتازگی معرفی شده Mega Man 11 را نیز در سال ۲۰۱۸ دریافت خواهد نمود. بعلاوه دارندگان سوئیچ می‌توانند در تابستان ۲۰۱۸ منتظر انتشار ۸ عنوان از سری Mega Man X نیز باشند – فعلا مشخص نیست که این ۸ بازی بصورت جداگانه عرضه می‌شوند و یا در قالب یک مجموعه.

همانطور که در متن خبر اشاره شد، هر دو عنوان Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ در سال ۲۰۱۸ برای کنسول سوئیچ عرضه می‌شوند. هر دو مجموعه مذکور هم‌اکنون در دسترس دارندگان پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر هنگام انتشار دو مجموعه ذکر شده را مشاهده نمائید:

تریلر هنگام عرضه Mega Man Legacy Collection

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

 

تریلر هنگام انتشار Mega Man Legacy Collection 2

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کِش برای تقلب استفاده می کنند

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 از کش برای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *