خانه / بازی ها / تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Attack on Titan 2 مشخص شد

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Attack on Titan 2 مشخص شد

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Attack on Titan 2 مشخص شد

به تازگی موسسه کویی تکمو (Koei Tecmo) تاریخ انتشار بازی Attack on Titan 2 را رسماً مشخص و اعلام کرد. این بازی وقایع فصل دوم داستان این سری را روایت خواهد کرد و برای عرضه بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

بازیکنان ژاپنی می‌توانند این دنباله را از تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ماه (۱۵ مارس ۲۰۱۸ میلادی) تجربه کنند. این در حالی است که بازی Attack on Titan 2 کمی بعدتر از عرضه در ژاپن، در غرب منتشر خواهد شد. روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه (۲۰ مارس ۲۰۱۸) به عنوان تاریخ انتشار این بازی در اروپا و آمریکالی شمالی در نظر گرفته شده است.

علاوه بر مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Attack on Titan 2، سازندگان این بازی تریلر داستانی تازه ای هم از آن به اشتراک گذاشته‌اند. در این ویدئو شاهد Annie Leonhart، Bertholdt Hoover و Reiner Braun هستیم. همچنین موجودات غول‌آسای این بازی نظیر Armored Titan و Female Titan مرموز نیز در این تریلر به تصویر کشیده شده‌اند.

در نهایت، کویی تکمو اعلام کرد که در موقع عرضه این بازی در ژاپن، نسخه ویژه‌ای از این بازی با عنوان Treasure Box نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. این مجموعه شامل نسخه‌ای از این بازی، کتاب هنری، دیسک موسیقی متن، ۲ پوستر در قاب بزرگ و طرح‌هایی از شخصیت‌های آن می‌شود.

برای بازیکنان ژاپنی که اقدام به پیش‌خرید این بازی کرده‌اند، محتوای دانلودی متفاوتی نظیر تعداد زیاد لباس در طرح‌های ویژه در نظر گرفته شده است. هنوز مشخص نیست که آیا این بازی در غرب نیز جوایزی برای پیش‌خریدکنندگان خواهد داشت و شاهد نسخه ویژه‌ای از آن هستیم یا خیر.

در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش شاهد انتشار تصاویر و جزئیات داستانی تازه ای از این بازی بودیم. همچنین از این نشانی می‌توانید تریلر پیشین منتشر شده از بازی Attack on Titan 2 را مشاهده کنید.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Attack on Titan 2 در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ اسفند (۱۵ مارس ۲۰۱۸) در ژاپن و پنج روز پس از آن نیز در غرب برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. از زیر می‌توانید جدیدترین تریلر داستانی این بازی را مشاهده و در صورت تمایل دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

تماشا کنید: Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای سوئیچ معرفی شدند

Mega Man Legacy Collection 1 و ۲ برای علاقه‌مندان نینتندو سوئیچ قابل حمل خواهد بود. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *