خانه / گجت هوشمند / دوربین / اجاق گاز هوشمند ویرلپول و اپلیکیشن Yummly از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می‌کنند

اجاق گاز هوشمند ویرلپول و اپلیکیشن Yummly از هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری می‌کنند

اجاق گاز هوشمند ویرلپول (Whirlpool) که شاهد رونمایی آن در CES 2018 هستیم، دستورالعمل‌های آشپزی را به کمک اپلیکیشن Yummly، به شیوه‌ای نوین در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

سال ۲۰۱۷ بود که ویرلپول، شرکت بزرگ فعال در زمینه تولیدات لوازم خانگی، Yummly را با بیش از ۲ میلیون دستور آشپزی مختلف خریداری کرد. حالا مدیران با حضور در نمایشگاه لاس وگاس مشغول نمایش برنامه‌های جذاب خود برای نیمه دوم ۲۰۱۸ می باشن.

اپلیکیشن Yummly با قابلیت‌های هوشمند بینایی کامپیوتری، بازطراحی شده و موقعی کارآمد خواهد بود که شما مواد غذایی زیادی در یخچال داشته باشید، اما ندانید که چیزی با آنها می‌توان درست کرد. در این صورت کافی‌ست از طریق اپلیکیشن، محتوای داخل یخچال را با دوربین گوشی اسکن کنید تا سیستم هوشمند این نرم افزار یک دستورالعمل در اختیار شما قرار دهد.

اجاق گاز هوشمند ویرلپول

موقعی که تصمیم گرفتید قصد پختن چه چیزی را دارید، اطلاعات برای یکی از اجاق گازهای سری جدید ویرلپول ارسال خواهد شد. سپس یک نمایشگر لمسی ۵ اینچی کوچک در بخش بالایی گاز، دستورالعمل‌های هر بخش را به صورت قدم به قدم به شما نمایش خواهد داد. در واقع این سیستم به شما می‌گود که چه موقعی مرغ را داخل ظرف انداخته و یا مارچوبه را اضافه کنید. بعد از سپری شدن موقع مورد نیاز برای تهیه غذا هم این اجاق، شما را برای خاموش کردن آن باخبر خواهد کرد. شاید بتوان گفت سازندگان به نوعی امیدوارند با این روش، از هدر رفتن مواد اولیه جلوگیری شده و غذایی خوشمزه پیش روی شما قرار گیرد.

متاسفانه هنوز تعداد زیاد ماه با آشپزی هوشمند بازه داریم. هنگام عرضه هم گازهای ویرلپول قیمتی بالا خواهند داشت. با این وجود، جذابیت چنین سیستمی به اندازه‌ای هست که بخواهید طی چند سال آینده از آن استفاده کنید. در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از اجاق گاز هوشمند ویرلپول و اپلیکیشن مخصوص آن را تماشا کنید:

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

آموزش استفاده از قابلیت واکی تاکی اپل واچ در ویدیوی رسمی اپل

قابلیت Walkie-Talkie اپل واچ، ساعت هوشمند اپل را تبدیل به واکی تاکی می‌کند. در ویدیوی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *