خانه / گجت هوشمند / دوربین / با تثبیت کننده دوربین Taro Tracking ویدیوهای ورزشی حرفه‌ای ضبط کنید

با تثبیت کننده دوربین Taro Tracking ویدیوهای ورزشی حرفه‌ای ضبط کنید

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking طی نمایشگاه CES 2018 معرفی شد. با استفاده از تثبیت کننده Taro متقریبایت‌هایی که تثبیت کننده های دوربین کنونی دارند از بین رفته و می‌توان سوژه‌ها را بدون در نظر گرفتن سرعت حرکت آن‌ها دنبال کرد.

در موقع تلاش برای فیلم برداری از صحنه‌های ورزشی، داشتن یک تثبیت کننده دوربین کمک بسیار زیادی برای ردیابی سوژه خواهد کرد. دقیقا به همین دلیل فیلم برداران ورزشی، تثبیت کننده DJI Osmo را شدیدا ستایش می‌کنند. حین استفاده از این گجت کافی است درون اپلیکیشن موبایل همراه آن، بر روی سوژه مورد نظر خود ضربه بزنید. در ادامه دیگر نیازی نیست برای دنبال کردن فرد حین جست و گریز به نقاط مختلف، به خود زحمت بدهید.

البته این وسیله همیشه کار خود را به درستی انجام نمی‌دهد. به عنوان نمونه اگر سوژه خیلی سریع حرکت کرده و یا بین دوربین و وی مانعی وجود داشته باشد، Osmo دیگر قادر به ردیابی نخواهد بود. اما این مشکل در تثبیت کننده دوربین Taro رفع شده است. در واقع این مرتبه با استفاده از مجموعه‌ای از تثبیت کننده‌های جدید که فناوری مادون قرمز و هوش مصنوعی را با یکدیگر ترکیب می‌کنند، متقریبایت‌های تثبیت کننده های دوربین پیشین از میان برداشته می‌شود.

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking دارای دو ورژن، یکی مخصوص گوشی و یکی مخصوص دوربین است

محصول جدید به طور دقیق تثبیت کننده دوربین Taro Tracking نام داشته و به وسیله ارتباط یک ماژول مادون قرمز در بالای دوربین کار می‌کند. سپس ورزشکار دستبندی را به دست خود می‌بندد تا به ماژول اجازه ردیابی آن در هر جایی را بدهد.می‌توان ردیاب را حتی زیر لباس قرار داد. از آنجایی که سوژه با استفاده از ارتباط مادون قرمز ردیابی می‌شود، دیگر برای پیدا کردن آن متقریبایتی وجود ندارد، حتی اگر سرعت حرکت بالایی داشته و یا مسیر حرکت خود را به طور ناگهانی تغییر بدهد. بر اساس گفته‌های سخنگوی شرکت Taro، تثبیت کننده دوربین Taro Tracking قادر به دنبال کردن سوژه‌هایی با حدبیشتر سرعت ۵۰ مایل بر ساعت (۸۰ کیلومتر بر ساعت) است که در مقایسه با دیگر تثبیت کننده های دوربین شگفت‌انگیز است.

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking

طی نمایشگاه CES 2018 دو ورژن از تثبیت کننده دوربین جدید آن‌ها با نام‌های T1 و TX معرفی شد. ورژن نخست مخصوص گوشی های هوشمند و محصولات گوپرو بوده و ورژن بعدی، مخصوص دوربین‌های عکاسی بدون آینه و همچنین دوربین‌های DSLR است. خوشبختانه ماژول اینفرارد به کار رفته در آن‌ها با نام Taro M1 را می‌توان به صورت جداگانه خریداری کرد.

تثبیت کننده دوربین Taro Tracking

قیمت تثبیت کننده دوربین T1 و TX به ترتیب ۲۵۹ دلار و ۹۶۹ دلار و قیمت ماژول مادون قرمز M1 برابر ۱۷۹ دلار است. اگر این محصولات را از هم‌اکنون برای دریافت در اردیبهشت ماه سال آینده پیش خرید کنید، این قیمت‌ها به ترتیب به ۱۹۹ دلار، ۵۹۹ دلار و ۹۹ دلار کاهش پیدا خواهند کرد که تخفیف بسیار قابل توجهی است.

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

همگرا؛ ساختار حمایتی از بازی‌سازان

نشست خبری ساختار حمایتی جدید همگرا صبح روز سه‌شنبه ۲۲ آبان با حضور حسن کریمی مدیرعامل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *