خانه / مهم ترین ها / مشکلات پی‌در‌پی گوگل پیکسل ۲

مشکلات پی‌در‌پی گوگل پیکسل ۲

بروز رسانی اَندروید ۸.۱ در ماه ژانویه باعث تولید مشکلی جدید در گوشی‌هایی با این سیستم عامل شد. این بروز رسانی در گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل ۲ و گوگل ۲ ایکس ال مانع از بالا کشیدن صفحه‌ی قفل گوشی می‌شد. در نتیجه دارندگان این گوشی‌ها نمی‌توانستند رمز خود را وارد کنند. حالا به نظر می‌رسد بروز رسانی امنیتی اَندروید که در فوریه عرضه شده است نیز مشکلاتی به همراه داشته است. بر روی سایت جامعه‌ی کاربران پیکسل گوگل و ردیت شکایت‌های زیادی از طرف صاحبان پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال به چشم می‌خورد. این کاربران از داغ شدن بدنه‌ی گوشی‌های هوشمندشان نوشته‌اند. علاوه بر این بعضی از صاحبان پیکسل ۲/۲ ایکس ال گفته‌‌اند بعد از نصب این بروز رسانی، شارژ گوشی همراه‌شان سریع‌تر از قبل تمام می‌شود. یکی از دارندگان پیکسل ۲ گفته است گوشی‌اش تا ۴۵ درجه سانتی‌گراد هم گرم می‌شود (۱۱۳ درجه‌ی فارنهایت). او همچنین ادعا کرده است موقع روشن ماندن صفحه‌ی گوشی‌اش تا ۳۰ درصد کاهش یافته است.

این مشکل با ریست کردن گوشی به حالت کارخانه هم حل نمی‌شود. بعضی از دارندگان پیکسل ۲/۲ ایکس ال ادعا کرده‌اند با تغییر حالت گوشی به ذخیره‌ی انرژی، از داغ شدن آن جلوگیری می‌شود، البته این کار تاثیری در افزایش نگهداری شارژ باتری نداشته است. با خواندن مطالب کاربران ردیت ناامیدی و عصبانیت دارندگان پیکسل ۲/۲ ایکس ال واضح است. صاحبان این گوشی از سال گذشته و ورود این گوشی هوشمند به بازار با مشکلات زیادی روبه‌رو شده‌اند.

اگر شما هم مشکلاتی از این دست با پیکسل ۲ و یا پیکسل ۲ ایکس ال‌‌‌تان تجربه کرده‌اید، باید منتظر بمانید تا گوگل بروز رسانی تازه ای برای حل این مشکل عرضه کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا گوگل از این مشکل آگاه است یا نه. 

آی تی ایران

لینک منبع


درباره Sadegh042

مشاهده بیشتر

آموزش استفاده از قابلیت واکی تاکی اپل واچ در ویدیوی رسمی اپل

قابلیت Walkie-Talkie اپل واچ، ساعت هوشمند اپل را تبدیل به واکی تاکی می‌کند. در ویدیوی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *