خانه / مهم ترین ها / تواناییات رولز رویس ۲۰۱۸

تواناییات رولز رویس ۲۰۱۸

یکی از لوکس‌ترین خودروسازان  دنیا رولز رویس است. این کمپانی انگلیسی از سال ۱۹۹۸ مشغول تولید متقریبا خودروهای بسیار لوکس است. در ویدئوی پایین یکی از جدیدترین خودروهای این کمپانی را با نام فانتوم می‌بینید.

کسانی که خودروی رولز رویس می‌خرند خودشان رانندگی نمی‌کنند و همیشه صندلی عقب می‌نشینند و این یک قانون نانوشته است که همه خانواده‌های اشرافی آن را رعایت می‌کنند. رولز رویس هم از این ماجرا آگاه است و همه تواناییات را برای صندلی‌های عقب فراهم کرده است.

اگر موقعی که درب خودرو را می‌بندید، درب کامل بسته نشود، رولس رویس خودش درب را محکم می‌کند. البته نیازی نیست زحمت بستن درب را هم به خودتان بدهید، زیرا روی ستون‌های عقب این ماشین یک دکمه قرار دارد که پس از سوار شدن با زدن آن خود ماشین درب را برای شما می‌بنند.

نور پردازی این ماشین هم بی‌نظیر است. سقف این خودرو پر از نورهای کوچک است که حس آسمان پر از ستاره در شب را به شما می‌دهد. تکیه سر این ماشین با یکی از نرم‌ترین ابریشم‌های جهان دوخته شده است. برای سرگرمی هم می‌توانید با یک دکمه صفحه نمایش بزرگی را جلوی خود باز کنید و از صندلی‌های ماشین بخواهید شما را ماساژ سنگ داغ بدهد تا خستگی کار روزانه را از تن در کنید.

آی‌تی‌ایران

لینک منبع


درباره Sadegh042

مشاهده بیشتر

همگرا؛ ساختار حمایتی از بازی‌سازان

نشست خبری ساختار حمایتی جدید همگرا صبح روز سه‌شنبه ۲۲ آبان با حضور حسن کریمی مدیرعامل …

۳ دیدگاهها

  1. طراحی سایت خوبی دارید موفق و پیروز باشید

  2. محتوای سایت کاملا کاربردی و مفید است امیدوارم در کارتون موفق باشید..

  3. من از خوندن مطلب فوق بسیار لذت بردم بیشتر از این مطالب در وبسایتتون قراردهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *