خانه / گجت هوشمند / گجت پوشیدنی / عینک هوشمند / عینک هوشمند جدید PEGASI با استفاده از نور درمانی به تجربه خوابی آرام کمک می‌کند

عینک هوشمند جدید PEGASI با استفاده از نور درمانی به تجربه خوابی آرام کمک می‌کند

عینک هوشمند جدید PEGASI که با نام “Smart Sleep Glasses II” شناخته می‌شود، با استفاده از نور درمانی به کاربران اجازه می‌دهد خوابی آرام‌تر و باکیفیت‌تر را تجربه کنند.

زیادی از ما به اندازه‌ای خوش‌شانس هستیم که شب‌ها بتوانیم به سرعت بخوابیم. در سوی دیگر، زیادی از مردم هم به خاطر مواردی همچون استرس روز یا نگرانی در مورد کارهایی که فردا باید انجام دهند، نمی‌توانند خوابی آرام را تجربه کنند. امروزه ابزارها و روش‌های زیادی وجود دارد که قطعا به کمک این افراد خواهد آمد؛ ولی اگر می‌خواهید از وسایل فناوریک یا پیشرفته استفاده کنید، عینک هوشمند جدید PEGASI مناسب شما خواهد بود.

Smart Sleep Glasses II با استفاده از طول موج خاصی از نور سبز که به شبیه‌سازی بهتر سیستم عصبی شما کمک می‌کند، سیگنال مربوط به تنظیم میزان ملاتونین ترشح‌شده را ارسال کرده و در نهایت به بهبود کیفیت خواب کمک خواهد کرد. طبق ادعای سازندگان، این عینک بر اساس تحقیقات ناسا ساخته شده است؛ جایی که دانشمندان از نور درمانی برای بهبود کیفیت خواب فضانوردان استفاده کردند.

ابعاد و اندازه کوچک این عینک، یکی دیگر از مواردی است که سازندگان تمرکز زیادی روی آن داشته و می‌گویند از این گجت پوشیدنی در هر مکان و هر موقعی می‌توان استفاده کرد. PEGASI می‌گوید هفت روز طول می‌کشد تا کاربران متوجه تغییرات استفاده از این عینک شوند. اگرچه ما با گجتی جذاب رو به رو هستیم، اما باید منتظر ماند و دید که آیا همان‌طور که سازندگان تبلیغ می‌کنند، عملکرد مناسبی خواهد داشت یا نه.

هم‌اکنون فروش این عینک از طریق کیک استارتر آغاز شده و علاقه‌مندان به خرید باید ۹۹ دلار را به عنوان پیش‌خرید پرداخت کنند. اگر همه چیز درست پیش رود، تولید عینک هوشمند جدید PEGASI از آگوست (شهریور) آغاز خواهد شد.

ویدیوی معرفی عینک هوشمند جدید PEGASI

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

همگرا؛ ساختار حمایتی از بازی‌سازان

نشست خبری ساختار حمایتی جدید همگرا صبح روز سه‌شنبه ۲۲ آبان با حضور حسن کریمی مدیرعامل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *