خانه / علم و دانش / عذرخواهی شفر از کالسروهه به خاطر خُلف وعده

عذرخواهی شفر از کالسروهه به خاطر خُلف وعده

ورزش سه: ساشا شفر پسر وینفرد شفر که در تیم فوتبال استقلال تهران وظیه آنالیزوری را برعهده دارد، در بازگشت این تیم از اردوی ترکیه در خصوص شرایط آبی پوشان در اردوی ترکیه، دلیل لغو بازی دوستانه آلمان و همینطور بازی سوپر جام در صفحه اینستاگرام خود نوشته است.

ساشا شفر در مورد شرایط اردوی ترکیه با اشاره به تمرینات فشرده ای که آبی پوشان پشت سر گذاشته اند، عنوان کرده: « بازگشت به تهران پس از تمرینات شدید در کمپ. تشکر ویژه از کارکنان فوق العاده، بازیکنان جوان و باتجربه که بسیار حرفه ای و با روحیه بسیار بالایی کار کردند. بارها این را گفته ام و باز هم تکرار می کنم، استقلال تو باید به تیم خود افتخار کنی.»

وی در ادامه به دلیل لغو بازی مقابل کالسروهه در آلمان پرداخته و اضافه کرده: « می خواهم تشکر ویژه ای داشته باشم از سفارت آلمان در تهران و استانبول. در کمتر از یک ماه آنها برای کل بازیکنان تیم و کارکنان ویزا تهیه کردند که کار بسیار فوق العاده ای بود. اما متاسفانه به دلیل تغییرات ساختاری غیرمنتظره ما قادر به سفر به آلمان نشدیم. تشکر ویژه ای دارم از باشگاه کالسروهه و همینطور عذرخواهی می کنم برای اینکه قادر به ملاقات آنها و بازی مقابل آنها نشدیم.»

عذرخواهی شفر از کالسروهه به خاطر خُلف وعده

لینک منبع


درباره Meysam

مشاهده بیشتر

تراژدی پومپی در ماه آگوست رخ نداده است!

تراژدی پومپی در ماه آگوست رخ نداده است! باستان‌شناسان ایتالیایی اخیرا و با کشف یک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *