خانه / گجت هوشمند / گجت پوشیدنی / دستبند هوشمند / چالش قدم های پر جایزه هواوی ؛ ترویج سلامت با استفاده از ابزارهای فناوریک

چالش قدم های پر جایزه هواوی ؛ ترویج سلامت با استفاده از ابزارهای فناوریک

هواوی با اجرای چالش قدم های پر جایزه ، کاربران را به سلامت بیشتر با استفاده از ابزارهای فناوریک تشویق می‌کند. کاربران می‌توانند با به اشتراک‌گذاری تصویر نرم افزار سلامت گوشی یا ساعت هوشمند خود در این چالش شرکت کنند.

اهمیت به سلامت در زندگی پرشتاب امروزه نقش مهمی را ایفا می‌کند و همین امر باعث شده است زیادی از شرکت‌های حوزه فناوری بخشی از توجه خود را معطوف به تولید محصولاتی مرتبط با بحث سلامت مانند انواع گجت و اپلیکیشن‌ها کنند.

در این میان ساعت های هوشمند یکی از متداول و محبوب‌ترین ابزارهای مدیریت سلامت می باشن؛ هم از نظر در دسترس بودن و هم از نظر تنوع اپلیکیشن‌هایی که می‌توانند المان‌های ضربان قلب، تنفس، قدم شمار و … را داشته باشند. ولی تا چه حد این ابزارها ما را ترغیب به کنترل سلامتی می‌کنند؟

بخش موبایل و تجهیزات مصرفی هواوی با هدف ترویج توجه بیشتر به سلامت با بهره‌گیری از ابزارهای فناوریک طی چالشی کاربران را تشویق به پیاده‌روی بیشتر در طول روز می‌کند. کاربران می‌توانند با به اشتراک گذاشتن تصویر ثبت شده در نرم افزار سلامت گوشی یا ساعت هوشمند با هشتگ #GoWithHuawei در صفحه اینستاگرام خود در این چالش شرکت کنند.

چالش قدم های پر جایزه

هواوی در چالش قدم های پر جایزه کاربران را متقریبا به استفاده از تجهیزات سلامت برند خود نمی‌کند و کاربران با تجهیزات مرتبط بقیه برندها می‌توانند در این مسابقه سلامت شرکت کنند.

در قرعه‌کشی چالش قدم های پر جایزه شرکت کنید

در چالش قدم های پر جایزه هواوی، هر شرکت کننده‌ای  که در یک روز بیشتر از ۹۰۰۰ قدم راه رفته باشد، دو فرصت دریافت می‌کند:

۱٫ فرصت شرکت در قرعه‌کشی با جوایزی از جنس سلامتی مانند ترازوی هوشمند هواوی و دستبند سلامت هواوی

۲٫ فرصت دعوت به رویدادهایی جذاب با موضوع سلامت در تهران و شهرهای دیگر

این رویداد که از سوی رسانه‌های تراز اول کشور در حوزه فناوری و اخبار روز حمایت شده است از چهاشنبه ۱۱ مهرماه ۱۳۹۷ آغاز و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در صفحه هواوی موبایل فارسی در اینستاگرام بازدید یا مستقیما روی لینک زیر برای ورود به پست مربوط به این چالش کلیک کنید:

https://urlgeni.us/instagram/KYLe

به علاوه با جستجوی هشتگ #GoWithHuawei می‌توانید شرکت کنندگان در این رویداد را مشاهده کنید، شاید دوستان شما قبل از شما به این چالش وارد شده باشند!

لینک منبع


درباره سید محمد باقر حسینی

مشاهده بیشتر

همگرا؛ ساختار حمایتی از بازی‌سازان

نشست خبری ساختار حمایتی جدید همگرا صبح روز سه‌شنبه ۲۲ آبان با حضور حسن کریمی مدیرعامل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *