خانه / مهم ترین ها / افتتاح تونل زیرزمینی شرکت Boring در لس آنجلس

افتتاح تونل زیرزمینی شرکت Boring در لس آنجلس

بورینگ(Boring)، شرکتی که برای حل قسمتی از معضل ترافیک شهری لس آنجلس مدت‌هاست مشغول توسعه یک تونل زیرزمینی است، اعلام کرده که این تونل در ماه دسامبر برای حمل و نقل مسافران به صورت مفت آماده خواهد بود. مدیر عامل این شرکت-ایلان ماسک- در اکانت توییتر خود پُستی انتشار داده که اعلام می‌کند طول این تونل «نسبتا بلند» را به صورت پیاده طی کرده و این تونل از دهم دسامبر آماده حمل و نقل مسافران است.

حمل ونقل مسافران در این تونل با استفاده از شاتل‌های Loop اختصاصی این شرکت انجام می‌گیرد که با سرعت ۱۵۰ مایل در ساعت می‌تواند افراده پیاده، دوچرخه سوارها و حتی خودروهای شخصی را سوار کرده و به آن سوی شهر انتقال دهد. هدف شرکت بورینگ، جابه‌جایی مسافران با حداقل هزینه ممکن(۱ دلار) و کمک به حل معضل ترافیک شهری لس‌آنجلس است.

ساخت این تونل، از یک سال پیش آغاز شد. ایستگاه ابتدایی این تونل، دفتر مرکزی شرکت اسپیس ایکس ایلان ماسک است و تا ایستگاهی حوالی حاشیه شهر لس آنجلس ادامه دارد. از موقع شروع پروژه ساخت این تونل زیر زمینی در لس آنجلس، ماسک از آغاز پروژه‌های مشابه در شهرهای بزرگ دیگر آمریکا مانند شیکاگو و واشنگتن نیز خبر داده است.

از ماه دسامبر امسال
آی تی ایران

لینک منبع


درباره Sadegh042

مشاهده بیشتر

همگرا؛ ساختار حمایتی از بازی‌سازان

نشست خبری ساختار حمایتی جدید همگرا صبح روز سه‌شنبه ۲۲ آبان با حضور حسن کریمی مدیرعامل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *